Gizlilik İlkeleri

Gizlilik ve Güvenlik

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.rumelitesbih.com adlı web sayfamız diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Sitemizin kayıt formunda istenilen iletişim bilgileri, (isim, adres, telefon, e-posta vb.) hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Olağanüstü bir durumda Savcılığın isteyebileceği için IP adresleri kayıt altına alınmaktadır.

Üye Alıcının Gizlilik Yükümlülüğü

Üye, bu web sitesi kapsamında sahip olacağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin Rumeli Tesbih' e ait olduğunu, bu bilgi ve malzemeleri saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

- Müşterilerin Kredi Kartı Bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır.

- Sisteme giriş şifreleriniz veritabanımızda şifreli olarak durmaktadır.

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme ve silme hakkına sahiptir.


- Sitemizde Güvenli Alışveriş içi SSL Sertifikası Mevcuttur

SSL güvenli bir şekilde veri transferi için kullanılır.Girilen kredi kartı bilgilerini özel yöntemlerle şifreleyerek güvenli bir şekilde bankanıza ulaşmasını sağlar.

Sitemizde kullandığımız  RapidSSL;  x509 ve PKCS standartlarına uygundur. 1024 bit anahtarlı asimetrik (RSA) ve istemcinin gücü oranında 256 bit'e kadar simetrik (RC4, AES) anahtar kullanarak şifreleme yapmaktadır.